Boletice
Sobotní slunečné odpoledne jsme s chlapci z oddělení DDŠ strávili u Jezera Most.
Po celé odpoledne nám přálo krásné počasí, a tak si mohli chlapci užít vodních radovánek a okořenili si tento výlet i beach fotbalem na místním hřišti, kdy se k nám v průběhu připojili další chlapci, kteří si také přijeli užít odpoledne, a byla z toho tak nakonec docela dobrá sportovní podívaná.
Na závěr výletu si ještě kluci zaskákali z mola přímo do vody, což byla mimochodem činnost, která se jim vzhledem k jejich naturelu, velmi líbila. Cestou zpět někteří usnuli v autě, což bylo znamení, že výlet za to stál.
